Mentoring Walk

Zapisy do Mentoring Walk dla mentee

Z przyjemnością ogłaszamy, że otwieramy zapisy do Mentoring Walk 2019!!!

Mentoring Walk dał możliwość wielu osobom na rozwój poprzez wartościową relację mentoringową. Dla jednych spotkanie z Mentorem/ką były impulsem do wprowadzenia zmian w swoim życiu, dla innych upewnieniem się, że podążają właściwą ścieżką i pracują nad udoskonalaniem jej.

Będzie prawdziwie różnorodnie, ponieważ organizatorzy postanowili zaprosić do udziału zarówno Panie jak i Panów, jako Mentee w Mentoring Walk.

Jak zarejestrować się jako mentee do Mentoring Walk?

  1. Do 13 września 2019 wypełnij formularz zgłoszeniowy (jeden wspólny formularz dla wszystkich lokalizacji) – przeczytaj dokładnie część związaną z dosłaniem Twojego CV oraz zdjęcia
  2. Do  16 września 2019 otrzymasz od nas informacje o tym, czy zakwalifikowałaś się do czwartej edycji MW oraz kto jest Twoim Mentorem/Mentorką.

Zapisy dla Mentorów

Osoby, dla których nie uda nam dopasować Mentora/Mentorki, trafią na listę oczekujących.

Im dokładniej podzielicie się informacjami o sobie, tym łatwiej będzie nam dobrać dla Was Mentora, który ma doświadczenie w podobnym obszarze co Ty. Podpowie jak działać, by skutecznie osiągnąć Twoje cele lub zainspiruje do nabywania nowych umiejętności i doskonalenia obecnych.

Więcej o poprzednich edycjach znajdziesz pod tym linkiem

Jeśli zastanawiasz się, czy mentoring jest dla Ciebie, zapraszamy do naszego vloga „Mentoringowe Wtorki”.