Mentoring Walk
Izabela Wołyniec-Sobczak

Wywiad z Izabelą Wołyniec-Sobczak

Jednym z głównych celów naszego wolontariatu jest to, aby jak największa liczba osób miała dostęp do sprawdzonych narzędzi oraz dobrych praktyk w obszarze rozwoju personalnego. Bardzo się cieszymy, że w nasze wydarzenie angażują się osoby, które dzielą z nami tę ideę. Jedną z nich jest Mentorka Poznań Mentoring Walk – Izabela Wołyniec – Sobczak, autorka książki „Zawodowa odnowa. Przygotuj się i zdobądź pracę Twoich marzeń”.

Książka mówi o tym, jak przygotować się do procesu zmiany pracy unikając typowych błędów. W publikacji znajdziecie nie tylko porady, ale też zbiór przykładów i zadań do wykonania dla Was. Premiera książki już 1 września!

 Już dzisiaj możecie pobrać fragment książki.

Z dumą objęliśmy patronat nad publikacją Izabeli, a dla Was przygotowaliśmy krótki wywiad z autorką. Izabela podzieliła się swoimi inspiracjami i opowiedziała o tym, jak wyglądała praca nad książką. Podała nam również swoje 3 złote rady dotyczące rekrutacji. Zapraszamy do obejrzenia materiału!

O Autorce:

Izabela Wołyniec – Sobczak na co dzień jest coachem i doradcą kariery, rekruterem i headhunterem, ekspertem personal brandingu i trenerem umiejętności miękkich. O sobie mówi, że „pomaga kobietom zdobyć pracę marzeń, osiągnąć sukces zawodowy i niezależność finansową”. Więcej informacji o Izabeli znajdziecie na jej stronie. Izabela prowadzi również grupę Menedzerki Swojej Kariery – gorąco polecamy!