Mentoring Walk
Wspólne zdjęcie

Wyjątkowa jesienna edycja dla Panów za nami!

W sobotę, 27 września 2018, odbyła się trzecia edycja Poznań Mentoring Walk. Edycja wyjątkowa, bo dedykowana Panom. W części oficjalnej gościł nas Urząd Miasta.  Sobotnie spotkanie rozpoczęliśmy od wystąpienia Sylwii Kujawskiej-Frydrych o liderach odpowiedzialnych społecznie. To dla nas, twórców Poznań Mentoring Walk, bardzo ważny temat, ponieważ jednym z naszych celów jest wspieranie lokalnej społeczności i inspirowanie innych do działania oraz budowanie kapitału ludzkiego na przyszłość.

Następnie odbył się warsztat pod tytułem „Poznajmy siebie” prowadzony przez Karolinę Turostowską, trenerkę biznesu i coacha. Chcieliśmy, aby par mentoringowe już na początku swojej drogi miały okazję się poznać, a ich wspólnie spędzony czas okazał się jak najbardziej wartościowy. W drugiej części warsztatów Mentee i Mentorzy dyskutowali między innymi o realizacji założonych celów i pytaniach, na które warto odpowiedzieć zanim wejdzie w relację mentoringową.

Poznań Mentoring Walk - Karolina Kiraga
Foto: Karolina Kiraga

I nareszcie nadszedł czas na spacer!

Głównym punktem dnia był spacer mentoringowy. Tym razem do wspólnego spaceru zaprosiliśmy 19 par Mentor – Mentee, reprezentujących przeróżne branże i środowiska. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że to różnorodność stanowi o sile Poznań Mentoring Walk. Podczas spaceru Mentorzy analizowali potrzeby rozwojowe Mentee, a następnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem ze wskazanych obszarów.

Spacerujesz-Pomagasz!

Podtrzymując tradycję z poprzedniej edycji, zorganizowaliśmy akcję Spacerujesz-Pomagasz. Jej celem było osiągnięcie 100 tysięcy kroków podczas wspólnego spaceru. Zobowiązaliśmy się, że tak jak poprzednio, przeprowadzimy akcję charytatywną. I po raz kolejny nasze pary mentoringowe nie zawiodły! Przekroczyliśmy liczbę 100 tysięcy kroków ponad trzykrotnie!

Spacerujesz - pomagasz

Po raz kolejny wydarzenie okazało się wielkim sukcesem, a wszystkim uczestnikom towarzyszyła pozytywna energia. Dziękujemy za udział i zaangażowanie!

Zespół Poznań Mentoring Walk