Mentoring Walk

Współpraca (2017)

Na tej stronie możecie odnaleźć firmy i osoby które zdecydowały się dołączyć do naszego wydarzenia, i zaoferowały swoją pomoc. Organizatorem Poznań Mentoring Walk jest firma GSK.

Firmy/Companies (kolejność alfabetyczna):

Konta na Allegro posiada ponad 20 milionów Polaków, z których blisko 16 milionów odwiedza serwis każdego miesiąca (badanie Gemius/PBI). Ponad 85 procent transakcji dotyczy produktów nowych, sprzedawanych po ustalonej cenie. Allegro współpracuje z kilkuset markami, a sprzedaż na platformie prowadzi ponad 100 tysięcy małych i średnich polskich firm handlowych i dystrybutorów. Allegro jest obecnie jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm technologicznych w kraju i jednocześnie największą platformą handlu elektronicznego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Według niezależnych badań jest też od lat najsilniejszą marką handlową w Polsce, co potwierdza m.in ranking Superbrands.

BeeTalents powstało, by budować zespoły w branży IT. Pracujemy dla startupów i software house’ów z różnych krajów, projektując i prowadząc dla nich skuteczne procesy rekrutacyjne. Bee Talents, w ciągu 2 lat rozwinęło się z jednoosobowej działalności do 13to osobowego zespołu i ciągle rośnie. Rozwój ten, jest nie tylko, odpowiedzią na potrzeby rynku, ale przede wszystkim chęcią stworzenia firmy opartej na wartościach i miejsca w którym chce się pracować.

Poza rekrutacją wspieramy firmy w następujących obszarach: procesy wewnętrzne (onboarding, komunikacja, ścieżki kariery, coaching dla kadry zarządzającej) oraz rozwój i szkolenia z kompetencji miękkich.

 

DFDS operates the widest and most reliable integrated shipping and logistics network in Europe. In 2013, DFDS Polska was established in Poznan as the group’s finance and accounting shared service centre. DFDS Polska now employs over 200 staff and covers Accounts Receivable, Accounts Payable and General Ledger functions for DFDS group companies in 20 European countries as well as specialist areas in Indirect Taxation, Cash Management, Master Data, IT and Continuous Improvement. In 2017, DFDS Polska was named the winner of the ABSL Business Leader in Business Excellence Diamond Award.

GFT Technologies is a global technology partner for future digital issues – covering everything from discovering innovation to developing and implementing sustainable business models. We are the provider of IT solutions to the banking community and we work for top world’s brands. Specifically defining answers to the current constant of regulatory change – whilst innovating to meet the demands of the digital revolution. GFT Technologies employs more than 4700 people in 11 countries, including 3 Polish offices located in Lodz, Poznan and Warsaw. We offer challenging work in complex IT projects using solid experience and best practices to deliver high quality software for experienced and skilled programmers (Java, Scala, JavaScript., .Net), QA engineers, UX specialists and project managers.

GSK jest globalną firmą z sektora ochrony zdrowia ukierunkowaną na postęp wiedzy naukowej. Prowadzi badania i rozwój szerokiej gamy innowacyjnych produktów na trzech podstawowych obszarach: produktów farmaceutycznych (Pharmaceuticals), szczepionek (Vaccines) i produktów ochrony zdrowia (Consumer Healthcare). W 1998 GSK kupiło fabrykę w Poznaniu i od tego czasu stało się jednym z największych inwestorów zagranicznych w polskim przemyśle farmaceutycznym. W 2005 roku powstało również w Poznaniu Centrum Usług Biznesowych GSK IT, które dzisiaj zatrudnia prawie 700 specjalistów i konsultantów dostarczających globalne serwisy wszystkich pionom i organizacjom GSK. Przyszłe plany związane z GSK IT Poznań obejmują ciągłe doskonalenie istniejących procesów, a także przekształcenia i wprowadzanie nowych usług.

Instant Influence to skuteczna metoda na to, by zmobilizować siebie i innych do realizacji planów i zadań, do których brakuje motywacji. Wystarczy około 7-10 minut na to, by w sześciu krokach przejść od „nie mogę, nie chcę, nie potrafię” do „zrobię to”.

Metoda opiera się na poszukiwaniu źródeł motywacji wewnętrznej, koncentruje się na pozytywach i odnosi się do autonomii i decyzyjności osoby motywowanej, nie wywołuje nacisków, a tym samym nie pojawia się opór.
Instant Influence – Motywacja Błyskawiczna jest sposobem i narzędziem używanym m.in. przez managerów, handlowców, lekarzy, nauczycieli, rodziców a skuteczność metody została udowodniona w ponad 100 badaniach naukowych.

Na blogu „Na Kawie” znajdziecie interesujące wywiady, których przewodnim motywem jest chęć podyskutowania nad mantrą przedsiębiorczości. Autorka bloga wydała też książkę „Twarze polskiego biznesu. Rozmowy Na Kawie”, w której zamieściła 10 humanistycznych wywiadów z czołowymi twórcami polskiego biznesu

 

ROCKWOOL Global Business Service Center (RGBS) jest centrum kompetencyjnym w grupie ROCKWOOL i zajmuje się świadczeniem usług z zakresu księgowości, finansów i IT. Jesteśmy skandynawską firmą opierającą się na podstawowych wartościach takich jak uczciwość, odpowiedzialność, efektywność, pasja i przedsiębiorczość. W ROCKWOOL Global Business Services (RGBS) jesteśmy zespołem kompetentnych, otwartych i pełnych entuzjazmu pracowników. Naszym atutem jest to, że wspieramy grupę ROCKWOOL w kompleksowy sposób i każdy znajdzie tu coś dla siebie, począwszy od pakietu procesów księgowych, tj. dział zobowiązań, należności i windykacji, dział danych podstawowych, płatności, księgi głównej aż po kontroling oraz procesy IT. Nasza praca to nie tylko liczby, ale także, albo przede wszystkim kontakt z klientami z całego świata, usprawnianie procesów, rozwiązywanie problemów, udział w projektach, ciągła praca zespołowa, a także zabawa 🙂

 

Wspieram organizacje, HR, biznes, zespoły oraz ludzi indywidualnie w osiąganiu celów poprzez działania skierowane na podnoszenie efektywności pracy, jakości komunikacji i współpracy. Wierzę w siłę różnorodności oraz potencjał tkwiący w ludziach. Realizuję warsztaty rozwojowe dla zespołów, coachingi indywidualne oraz grupowe metodą Action Learning, audyty managerskie. Wspieram swoje działania sprawdzonymi na polskim rynku narzędziami i metodami pracy.