Mentoring Walk
Kraków

Wolontariat biznesowy – Kraków

Alexander Mann Solutions jest światowym pionierem w zarządzaniu talentami w oparciu unikalny outsourcing procesu rekrutacji podzielony na segmenty: implementację, poszukiwanie i selekcję, administrację kandydatów, raportowanie i zapewnienie operacyjnej doskonałości i ochrony danych. W Krakowie i Gdańsku 1400 Koleżanek i Kolegów zajmuje się pozyskiwaniem najbardziej utalentowanych pracowników dla ponad 65 klientów w 90 krajach, na terenie obu Ameryk, Europy i Azji. Do kluczowych kompetencji wypracowanychh przez blisko 15 lat w Polsce zaliczamy: poszukiwanie i selekcję talentów w 9 sektorach, pracę z narzędziami analizy danych, statystykę, obsługę kandydata zewnętrznego i wewnętrznego, doradztwo kariery i konsulting marki pracodawcy. Naturalnie, wspieramy też globalne potrzeby Alexander Mann Solutions przez 8 funkcji wewnętrznych w ramach centrum usług wspólnych. Poza centrami jesteśmy również obecni w siedzibach naszych klientów w największych miastach w Polsce. Do grona naszych globalnych partnerów należą między innymi Deloitte, Microsoft, czy Rolls Royce.

Centrum Hitachi Vantara w Krakowie funkcjonuje od 2007 r. (wcześniej jako Hitachi Data Systems), świadcząc usługi finansowo-księgowe dla oddziałów w Europie i obu Amerykach. Dostarcza także specjalistyczne wsparcie w innych obszarach takich jak wsparcie sprzedaży, usługi profesjonalne, IT, HR,
Business Intelligence. Obecnie zatrudnia ponad 400 osób. Hitachi Vantara łączy ponad 100 lat doświadczenia w technologii operacyjnej (OT) i ponad 60 lat w branży IT.

JLL

Na całym świecie tworzymy atrakcyjne przestrzenie sprzyjające osiąganiu celów. W ten sposób wspólnie budujemy lepszą przyszłość dla naszych klientów, pracowników i lokalnych społeczności.
Jesteśmy wiodącą firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości. Wierzymy w motywację, ambicję i ducha przedsiębiorczości. Chcemy współpracować z najambitniejszymi i zatrudniać najambitniejszych.

Kupujemy, budujemy, inwestujemy, użytkujemy różnorodne aktywa, w tym nieruchomości przemysłowe, biurowe, handlowe, mieszkaniowe i hotelowe. Nasi klienci to firmy różnej skali – od startupów technologicznych po globalne organizacje, działające w takich branżach jak bankowość, energetyka, opieka zdrowotna, prawo, nauki przyrodnicze, produkcja i technologia.

  • Prawie 430 mln metrów kwadratowych powierzchni w obiektach, na rzecz których świadczymy usługi z zakresu zarządzania.
  • 33 700 transakcji najmu na 73 mln metrów kwadratowych.
  • 66 475 godzin wolontariatu na rzecz lokalnych społeczności.
  • 4 994 882 USD przekazanych przez firmę i pracowników na cele charytatywne.
  • 451 533 ton niewyemitowanego CO2.IT KontraktIT Kontrakt

Swoją działalność zaczęliśmy w 2004 roku. Zajmujemy się outsourcingiem kadry IT, czyli budowaniem specjalistycznych zespołów do dużych projektów informatycznych. Posiadamy kompetencje w zakresie wysokiej jakości usług m.in – rozwoju oprogramowania, integracji systemów, rozwiązań mobilnych i konsultingu IT. Nasz zespół tworzy grupa 1500 profesjonalistów IT, uczestniczących w prestiżowych projektach w Polsce i za granicą. Od lipca 2017 jesteśmy częścią funduszu Oaktree Capital Management, należącego do światowej czołówki globalnych funduszy typu private equity.

Codziennie każda chwila ma dla kogoś na świecie szczególne znaczenie. Przez cały czas rozwiązania, produkty i usługi oferowane przez Motorola Solutions odgrywają istotną rolę w życiu wielu ludzi. Nasze rozwiązania pozwalają służbom łączyć się i być nieustannie w zasięgu dzięki komunikacji głosowej oraz wymianie danych w czasie rzeczywistym. Dajemy służbom ratowniczym świadomość sytuacyjną niezbędną w chwili katastrofy. Osiągamy to, udostępniając niezawodne sieci komunikacyjne, aplikacje i usługi, dostarczając informacje w czasie rzeczywistym, za pomocą intuicyjnych, niemal niezniszczalnych urządzeń mobilnych. Nasze rozwiązania pozwalają ludziom skupić się na tym, co ważne w krytycznych momentach. To jest nasz cel.

Pegasystems Inc. jest wiodącym dostawcą rozwiązań wspomagających firmy w osiąganiu jak najwyższego poziomu satysfakcji klientów oraz tworzeniu efektywnie działających procesów biznesowych. Oparte na Platformie Pega oprogramowanie, zaprojektowane do działania w chmurze, posiada szerokie możliwości dopasowania do potrzeb użytkowników, umożliwiając szybkie wdrożenie, łatwą rozbudowę oraz modyfikację aplikacji, tak by spełniały strategiczne potrzeby biznesowe. Od ponad 35 lat Pega dostarcza nagradzanych rozwiązań CRM i DPA wyposażonych w zaawansowaną sztuczną inteligencję oraz automatyzację, tym samym pomagając wiodącym światowym markom osiągać przełomowe wyniki biznesowe.

Sabre

Firma Sabre Corporation jest wiodącą firmą technologiczną dla branży turystycznej. Rozwiązania dostarczane przez Sabre – oprogramowanie, systemy rezerwacyjne czy systemy dostępne na urządzenia mobilne – są używane przez setki linii lotniczych i tysiące hoteli. W Krakowie od 2000 roku działa globalne centrum rozwoju, Sabre Polska, zatrudniające około 1540 osób. Polscy programiści odpowiadają za kluczowe projekty dla całej firmy, w tym za wytwarzanie produktów dla branży biur podróży oraz rozwiązania wspierające funkcjonalność linii lotniczych.