Mentoring Walk

Warsztaty dla Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Chybach za nami!

Podczas ostatniej edycji Poznań Mentoring Walk obiecaliśmy, że jeśli nasi uczestnicy przejdą więcej niż 100 000 kroków zorganizujemy warsztaty kompetencyjne dla Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Chybach. Cel został osiągnięty, dlatego 30 czerwca udaliśmy się przeprowadzić zajęcia pod tytułem „Odnaleźć w sobie siłę”.

Warsztaty dla Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Chybach
Warsztaty dla Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Chybach

Warsztaty poprowadziła jedna z naszych mentorek – Karolina Pietz Drapińska, zawodowy doradca i trener, a także Dyrektor Marketingu w firmie Komputronik. Karolina pomogła uczestniczkom warsztatów zastanowić się jak znaleźć swoje mocne strony i skąd czerpać energię do działania.

Pokazała im, że tak naprawdę, bez względu na doświadczenia przeszłości, w każdym z nas drzemie ogromny potencjał, siła i wiele marzeń, do których warto dążyć.

Aby uczestnicy mogli w pełni skupić się na warsztatach, w tym samym czasie nasi wolontariusze zajmowali się najmłodszymi podopiecznymi ośrodka, oferując im szereg gier i zabaw. Tego dnia świetlica ośrodka zamieniła się w kolorowy plac zabaw pełen klocków, balonów i… baniek mydlanych. Wesołym piosenkom i śmiechom nie było końca!

To był dla nas i podopiecznych ośrodka bardzo pozytywny dzień, chociaż jednocześnie – pełen emocji.

Mieliśmy okazję się poznać, zintegrować i porozmawiać o swoich marzeniach. Wspólnie z uczestnikami warsztatów mieliśmy okazję zastanowić się nad swoimi mocnymi stronami i zaplanować działania, które mogą im pomóc wyruszyć w dalszą drogę. Życzymy wszystkim uczestnikom warsztatów powodzenia i trzymamy kciuki!