Mentoring Walk
Dodatkowe atrakcje

Spacerujesz Pomagasz po raz trzeci!

Jeśli śledziliście nasze poprzednie edycje to wiecie, że stałym punktem Poznań Mentoring Walk jest akcja charytatywna Spacerujesz-Pomagasz. Wspólnie zebrane kroki pomagają zorganizować wolontariat kompetencyjny dla osób, które zmagają się z trudną sytuacją życiową.

Spacerujesz-Pomagasz!

Spacer to oczywiście świetna okazja do spokojnej rozmowy Mentora i Mentee, ale w poprzednich edycjach udowodniliśmy, że przy okazji Poznań Mentoring Walk uzbierane kroki przekładają się na organizację akcję charytatywnej. Im więcej kroków, tym lepiej!

Jak przyłączyć się do akcji Spacerujesz-Pomagasz?

W akcji Spacerujesz-Pomagasz biorą udział wszyscy uczestnicy Poznań Mentoring Walk. Aby wolontariat się odbył, uczestnicy Poznan Mentoring Walk muszą przejść założoną przez organizatorów liczbę kroków. W zeszłym roku, podczas męskiej edycji, udało nam się przekroczyć liczbę zadeklarowanych kroków trzykrotnie! W tym roku stawiamy poprzeczkę jeszcze wyżej i naszym celem jest, aby wszystkie pary przeszły min. 300 000 kroków! Jeśli cel zostanie osiągnięty, nasi mentorzy zorganizują warsztat kompetencyjny w Centrum Integracji Społecznej z Piątkowa w Poznaniu. Czy uda nam się osiągnać 300 000 kroków i zorganizować akcję charytatywną? Teraz wszystko zależy od Was i liczby kroków! Wierzymy w Was!

Dodatkowo, para Mentor-Mentee, która przejdzie największą liczbę kroków otrzyma od Poznań Mentoring Walk motywujący upominek.

To kolejna inicjatywa Poznań Mentoring Walk, która wspiera nie tylko bezpośrednich uczestników, ale także pomaga lokalnej społczeności. Jesteśmy z Was dumni, że macie świadomość jak ważne jest wspieranie osób, które zmagają się z trudną sytuacją życiową. Dziękujemy za okazane przez Was serce!