Mentoring Walk

PMW „Gang”

Drogie uczestniczki oraz uczestnicy Poznań Mentoring Walk, poznajcie zespół naszych wolontariuszy, którzy będą nas wspomagali podczas kwietniowego wydarzenia. Sami nazwali się „PMW Gangiem” :). Poznajcie naszą drużynę. Pseudonimy wybrane przez nich samych 🙂

PMW Gang

Alicja Kędziora, szefowa
Studiowałam ekonomię na UAM w Poznaniu oraz stosunki gospodarcze na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie pracuję w GSK w obszarze administracji i komunikacji. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze skokami narciarskimi. Staram się jeździć na zawody Pucharu Świata i to sprawia mi ogromną radość. Na co dzień chodzę na zajęcia fitness i rozpoczęłam naukę języka niemieckiego 🙂

Aleksandra Majewska, ogarniacz PMW
Jestem studentką 5 roku Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Dorywczo pracuję w agencji marketingowej w dziale call center. W wolnym czasie uwielbiam gotować i wypróbowywać nowe przepisy. Lubię także chodzić do kina i spotykać się ze znajomymi, ale najlepiej czuję się, jak mogę puścić wodze wyobraźni, podczas kreatywnych projektów, takich jak organizacja imprez i eventów.

Karolina Organowska, Karo z Podlasia
Obecnie próbuję swoich sił w GSK na stanowisku IT Specialist w zespole Workday Support. Postanowiłam zaangażować się w organizację programu Poznań Mentoring Walk, ponieważ jest to świetna inicjatywna mająca na celu pomóc młodym ludziom w obraniu właściwej ścieżki kariery. Po godzinach wciąż rozwijam swoją pasję nauczania języka angielskiego oraz uczę się języka japońskiego.

Karolina Kędziora, tak, siostra
Studiowałam dziennikarstwo oraz zarządzanie zasobami ludzkimi na UAM w Poznaniu. Obecnie pracuję w agencji rekrutacyjnej Experis. W czasie wolnym najczęściej wybieram fitness, jazdę na rowerze oraz seriale kryminalne.

Adam Ryś, ryś od wideo
Na co dzień studiuję Aplikacje Internetu Rzeczy na Uniwersytecie Ekonomicznym i UAMie. Kilka razy w tygodniu prowadzę „Pubquizy” – intelektualną zabawę dla zorganizowanych grup ludzi. Interesuję się postprodukcją filmową i sportami ekstremalnymi – głównie deskorolka i snowboard 🙂

Adam Domagalski, nurek i asystent Rysia
Student 3 roku Informatyki na UAMie – sztuczna inteligencja, maszyn learning i te sprawy…
W wolnym czasie prowadzę kursy z nurkowania dla początkujących wraz z zaprzyjaźnionym centrum nurkowym z Poznania, wspinam się i jeżdżę po świecie.

Marta Szajdzińska, Pani od wywiadów
Jestem magistrem Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Doświadczenie zdobyłam w takich firmach jak Citibank oraz Philips. Od roku 2006 związana jestem z firmą GSK, gdzie obecnie zajmuję stanowisko IT Service Managera. Ukończyłam również studia podyplomowe „Managerial Coaching” i przygotowuję się do certyfikacji ICF. Do prywatnych zainteresowań należy niezmiennie balet.

Agata Nowakowska, kierowniczka ruchu
Jestem studentką 5 roku Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Oprócz studiów na co dzień zajmuje mnie praca w firmie marketingowej. Jestem energiczną optymistką. Interesuje się muzyką elektroniczna i podróżami.