Mentoring Walk

Ostatni dzień zapisów do PMW 2019

Dzisiaj zamykamy zapisy do 4. Edycji Poznań Mentoring Walk! To ostatni moment, aby wypełnić nasz formularz zgłoszeniowy i spotkać się z nami 15 czerwca w Urzędzia Miasta Poznania.

Zgłosiłem/zgłosiłam się… i co dalej?
A już jutro, 28 maja, rozpoczynamy proces dobierania w pary Mentor-Mentee. Informacje o zakwalifikowaniu się do programu otrzymacie mailowo, w piątek 31 maja. Przygotowujemy dla Was także kilka artykułów o tym, jak przygotowac się do pierwszego spotkania z mentorem, ale już teraz możecie obejrzeć nagrane w zeszłym roku Mentoringowe Wtorki. Dawka dobrej wiedzy gwarantowana!

4 edycja PMW – różnorodność jest naszą siłą!
Od pierwszej edycji naszymi Mentorami są zarówno liderki i liderzy, którzy dzielą się z Mentees swoją wiedzą i doświadczeniem. Po raz pierwszy jednak, do roli Mentee zapraszamy w jednej edycji zarówno Panie, jak i Panów.

Różnorodność w mentoringu pozwala na spojrzenie na nasze doświadczenia z innej perspektywy i przekroczenie granic, które wczesniej wydawały się trudne do pokonania.

Serdecznie zapraszamy do poszerzenia tematu różnorodności w najnowyszym podcaście  Nowoczesny Lider z  Malwina Faliszewska.

 

 

 

Poznań Mentoring Walk jest inicjatywą skierowaną do osób, które w świadomy sposób chcą kształtować swoją dalszą ścieżkę kariery. To doskonała okazja, aby wymienić się doświadczeniami oraz poznać przedstawicieli lokalnych organizacji biznesowych i kulturalnych. Do zobaczenia 15 czerwca!