Mentoring Walk
Nowoczesny Lider

Nowoczesny Lider

PMW rozwija szczególnie potencjał osób podejmujących wyzwanie zarządzania ludźmi oraz organizacjami, pragnących zostać liderami w przyszłości. A co, kiedy osiągnie się ten cel i już się jest liderem? Co to znaczy w dzisiejszych czasach? Jakie wyzwania stawia liderom przyszłość? Jak liderzy dbają o swój rozwój? Gdzie szukają inspiracji? Sebastian Drzewiecki, twórca Poznań Mentoring Walk, stawiając sobie te oraz wiele innych liderskich pytań, czerpiąc z uczestnictwa w wielu inicjatywach, z przeprowadzonych dyskusji z liderami, literatury czy obserwacji trendów w biznesie postanowił stworzyć kolejny projekt społeczny „Nowoczesny Lider” – jak sam pisze na swoim blogu:

Celem projektu „Nowoczesny Lider” jest przybliżenie cech, umiejętności lidera przyszłości. Przy odkrywaniu tego świata, będę korzystał z doświadczenia ekspertów, innych liderów oraz własnych doświadczeń. Chciałbym, aby projekt inspirował, tym co wspólnie odkryjemy’.

Na blogu Nowoczesny Lider znajdziecie podcasty o sylwetce współczesnego lidera, o trendach czy wyzwaniach. Sebastian podzielił się również listą tematów, które chce poruszyć ze swoimi rozmówcami (już teraz możecie posłuchać w tej roli Mentorów i Mentee PMW ?).

Nowoczesny Lider zaprasza do dyskusji, jeśli chcecie wziąć udział => na blogu znajdziecie informacje jak dołączyć do rozmów. Zespół PMW gorąco zaprasza i dumnie prezentuje Wam projekt Nowoczesny Lider.