Mentoring Walk

Mój przyjaciel kryzys. Czyli o tym jak przechodzić od wyzwania do wyzwania bez utraty entuzjazmu.

Mamy olbrzymią przyjemność poinformować iż podczas PMW 2018 będziemy mieli szansę wysłuchać wystąpienia Olgi Kozierowskiej o tym jak radzić sobie z wyzwaniami, nie tracąc przy okazji entuzjazmu.

OLGA KOZIEROWSKAOLGA KOZIEROWSKA

Trener biznesu, dziennikarka, mówca motywacyjny, ekspertka od życiowych zmian. Założycielka Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, która od ponad 9 lat wspiera rozwój zawodowy i osobisty kobiet w Polsce. Do 2009 roku związana z międzynarodowymi korporacjami KLM, Unilever, DPD i GeoPost.

Piastowała stanowiska menedżerskie, w tym regionalne, odpowiadając za Marketing i Komunikację w 14 krajach regionu CSEE.
Certyfikowany trener metody Points of You®

Prowadzi autorskie audycje na antenie radia Chilli Zet. Felietonistka, autorka trzech książek oraz audiobooka 21 Dni Przebudzenie. Wcześniej związana z TVN24 i TVP2.

Od lat szkoli kobiety bazując na praktycznej wiedzy, badaniach w zakresie identyfikacji potrzeb rozwojowych kobiet w Polsce i na świecie oraz doświadczeniach własnych.

Laureatka wielu prestiżowych nagród. W 2014 roku trafiła do grona 25 liderów Polski na przyszłe 25 lat a w 2018 otrzymała prestiżową nagrodę Women’s Tertiary European Award.

Prywatnie jest mamą trójki dzieci.

Zobaczcie jak nagrywała swojego audiobooka Olga Kozierowska, ekspertka od życiowych zmian. W jej rady, sposoby na zmianę, budowanie poczucia własnej wartości i sięganie po złoto uwierzyło tysiące Polek, które biorą udział w projektach tworzonych przez „Sukces Pisany Szminką”.