Mentoring Walk
Chapter Trójmiasto

Mentoring Walk Chapter Trójmiasto

Marta LyczmańskaMarta Lyczmańska – Country Manager w polskim oddziale brytyjskiej firmy konsultingowej Gibbs Hybrid. Manager z wieloletnim doświadczeniem , które zdobywała w międzynarodowych korporacjach, odpowiadając za zarządzanie ludźmi i budowaniu zespołów, zarządzanie serwisami oraz tworzenie struktur organizacyjnych, co okazało się jej zawodową pasją.

Z wykształcenia humanista, z zamiłowania procesowiec. Po kilku latach w branży IT i pracy w dużych korporacjach postanowiła spełnić swoje zawodowe marzenie i związać się z butikową firmą konsultingową.

Od roku szczęśliwa mieszkanka Gdańska, który uważa za najwspanialsze miejsce co życia na świecie.

Małgorzata Czaj – Team Leader w Bayer Service Center Gdańsk. Od wielu lat pełni rolę managera, głównie w międzynarodowych centrach usług wspólnych. Doświadczenie zbierała będąc odpowiedzialną za budowanie lokalnych struktur firmy, tworzenie procesów biznesowych, budowanie zespołów i zarządzanie ludźmi, zarządzanie projektami i usługami oraz tranzycje procesów. Największą radość i inspirację zawodową czerpie ze współpracy z ludźmi oraz z tworzenia nowych struktur.

Z wykształcenia germanistka, pasjonatka muzyki i… szydełkowania.

 

Sandra Baruffi, Employer Brand & Employee Experience Specialist w firmie Ciklum, która posiada ponad 15-letnie doświadczenie w IT oraz skandynawskie korzenie. Koordynuje komunikacją wewnętrzną oraz zewnętrzną a na co dzień uwielbia rozmiawiać z prawie 170cioma specjalistami z branży. Doświadczenie zebrała łącząc pracę z zakresu HR w międzynarodowej korporacji oursourcingowej, marketingu oraz sprzedaży w poprzednich latach. Działała wolontariacko w projekcie CSRowym Gdańsk Business Run jako Project Manager, organizując wówczas trzecią edycję biegu. Od dłuższego czasu zajmuje się i rozwija w zakresie budowania marki. Z wykształcenia magister turystyki gdańskiej AWFiS. W wolnej chwili biega i skacze grając w koszykówkę.