Mentoring Walk
Sylwia Frydrych

Lider społeczny – co mnie uwodzi w pomaganiu innym. Opowieść płynąca z serca.

Sylwia opowie o tym, dlaczego liderzy biznesu powinni dzielić się z innymi, tym co mają cennego i jakie korzyści płyną z tego faktu dla nich samych, a także o swoim dojrzewaniu do roli lidera społecznego oraz blaskach i cieniach angażowania innych w idee, w które się wierzy całym sercem.

Sylwia Kujawska-Frydrych – doradca i konsultant HR, współwłaścicielka i partner zarządzający grupy Amberstone Associates, w skład której wchodzą dwie marki rekrutacyjne (Amberstone Associates oraz Simplicity Recruitment) wyspecjalizowane w obszarze digital&new technology, marka doradczo-szkoleniowa (Blueamber HR Strategy&Consulting) oraz startup technologiczny (FurryOwl). Przez klientów, a są nimi największe korporacje i instytucje biznesowe Polsce i Europie, jest doceniana za podejmowanie się nietypowych i wymagających projektów oraz dużą wiedzę rynkową i skuteczność.

Prezes stowarzyszenia Technologia w Spódnicy, które wpiera różnorodność i przywództwo poprzez organizację programów edukacyjnych (Akademia Przywództwa) i włączających kobiety do świata nowych technologii (She can do IT).

Specjalne miejsce w działalności stowarzyszenia i najznakomitszych liderów zaproszonych do współpracy przez Sylwię zajmuje mentoring. Co roku realizowane są dwie edycje autorskiego programu mentoringowego oraz ogólnopolski kongres propagujący tę formę rozwoju na przykładzie doświadczeń biznesu i innych dziedzin życia społecznego m.in. sportu, muzyki, ochrony zdrowia.

Sylwia ma talent do łączenia ludzi oraz inspirowania ich do podejmowania działań i szukania pozytywnych rozwiązań.

Uwielbia podróże. Świetnie gotuje. Nikt nie wyszedł jeszcze z jej domu głodnym.

Zobaczcie, co mówi o inicjatywie społecznej, którą prowadzi wraz z innymi wspaniałymi liderami.